•  
 • Připojení k internetu
 • Webhosting
 • Server housing
 • Virtuální servery
 • Telefon
 • EZS a CCTV
 • IT Služby
 • O nás
 • Kontakt
 •  
 • Firemní připojení k Internetu

  50

  BRONZE

  Tarif Bronze / 50 Mbps
  běžná rychlost 30+ Mbps, minimálně 15 Mbps
  dostačující pro jedno pracovní místo

  měsíční paušál
  (bez DPH)

  500

  90

  SILVER

  Tarif Silver / 90 Mbps
  běžná rychlost 54+ Mbps, minimálně 27 Mbps
  dostačující pro dvě pracovní místa


  na vyžádání veřejná IPv4 adresa v ceně

  měsíční paušál
  (bez DPH)

  800

  200

  GOLD

  Tarif Gold / 200 Mbps
  běžná rychlost 120+ Mbps, minimálně 60 Mbps
  připojení dostačující pro celou rodinu
  na vyžádání veřejná IPv4 adresa v ceně

  měsíční paušál
  (bez DPH)

  1200

  500

  PLATINUM

  Tarif Platinum / 500 Mbps
  běžná rychlost 300+ Mbps, minimálně 150 Mbps
  doporučujeme náročným firemním zákazníkům
  na vyžádání veřejná IPv4 adresa v ceně

  měsíční paušál
  (bez DPH)

  2000

  Vysvětlení smyslu číselně uvedené rychlosti připojení v megabitech za sekundu (Mbp/s) a pojmů "běžná" a "minimální" rychlost se nachází v technické specifikaci ceníku pro rok 2021. K nahlédnutí je k dispozici vzor smlouvy o připojení, jehož součástí jsou naše všeobecné obchodní podmínky.

  Nabízené technologie

  Protože naše společnost nabízí připojení k internetu pomocí širokého spektra technologií, liší se v různých lokalitách i nabízená rychlost připojení v rámci jedné cenové hladiny. Do které skupiny spadá objekt, ve kterém bude připojení realizováno vám definitivně odpoví až naše zákaznické centrum.

    FTTH

  Připojení optickým vláknem až do bytů či nebytových prostor (anglicky Fiber to the home, FTTH). Jde o nejperspektivnější technologii připojení domácností k síti Internet. Rozvody jsou realizované optickými vlákny až do bytů či kanceláří. Ve většině objektů používáme technologii pasivní optické sítě (anligicky Passive optical network - PON), která používá k větvení pouze optické prvky nevyžadující odběr elektrické energie ve společných prostorách domu. Připojení ovšem vyžaduje speciální GPON převodník z optického vlákna na standardní LAN kabel, který zapůjčujeme po složení vratné kauce.

    FTTB

  Připojení optickým vláknem až do objektu (anglicky Fiber to the building, FTTB). Rozvody v domě jsou realizované metalickými kabely sítě ethernet o propustnosti minimálně 100 Mbps, častěji 1 Gbps. Vhodné např. pro objekty, které mají již vybudované připravené metalické rozvody a chtějí je připojit k síti Internet. Předávacím rozhraním je LAN zásuvka či konektor RJ-45. Tato technologie ve většině případů vyžaduje odběr elektrické energie ve společných prostorách objektu.

  Individuální optické přípojky v objektech, kde není k dispozici přímé připojení do optické sítě Brevnov.Net mohou podléhat instalačnímu poplatku a měsíčnímu zpoplatnění pronájmu datového okruhu pro přístup do optické sítě Brevnov.Net.

    Kvalitní bezdrát

  Mikrovlnné bezdrátové připojení v pásmech 17, 24, 60 nebo 80 Ghz. Vhodné pro samostatně připojené objekty mimo dosah optických rozvodů nebo pro připojení rozvodů v domech v těch lokalitách, kde dosud není k dispozici možnost přepojení na optické vláko. Předávacím rozhraním je LAN konektor či zásuvka RJ-45.

  Individuální bezdrátové přípojky v objektech, kde není internet rozveden do dalších prostor, mohou podléhat instalačnímu poplatku a měsíčnímu zpoplatnění pronájmu datového okruhu pro přístup do optické sítě Brevnov.Net.

   

  SZPI

  Státní zemědělská a potravinářská inspekce vede od 1. 10. 2022 seznam internetových stránek s nabídkou nebezpečných potravin nebo jejichž obsah závažným způsobem porušuje požadavky stanovené právními předpisy. SPOJE.NET jako poskytovatel služby přístupu k internetu na území České republiky zamezí přístupu ke stránkám uvedeným v seznamu.

  VOP

  S platností od 1. 7. 2022 dochází ke změně Všeobecných obchodních podmínek. Zveřejňujeme informace k využití změny poskytovatele podle § 34a zákona 127/2005 Sb. a dále dokumenty vzor smlouvy, vzor firemní smlouvy a vzor tzv. "Shrnutí smlouvy".

  GDPR

  Prohlášení o ochraně osobních údajů naleznete zde.

  Praha  1  2  6  7  8 

  Břevnov - Střešovice 

  Strahov - Hradčany - Malá Strana - Staré Město - Ořechovka - Petřiny - Letná - Dejvice - Bubeneč - Bubny - Hanspaulka - Baba - Podbaba - Trója - Kobylisy - Klecánky - Husinec

  Seznam ulic »

  Arachne Labs
  CZFree.Net

  Neutral czFree eXchange