•  
 • Připojení k internetu
 • Webhosting
 • Server housing
 • Virtuální servery
 • Telefon
 • EZS a CCTV
 • IT Služby
 • O nás
 • Kontakt
 •  
 • Vážení klienti,

  s platností od 1.ledna 2021 chystáme změny v našich internetových tarifech v souvislosti s chystanými opatřeními regulátora (ČTÚ). Při této příležitosti dojde i k výraznému zjednodušení ceníku. Uvedené měsíční poplatky jsou vč. DPH. Rychlosti uploadu a downloadu jsou zhruba stejné, u bezdrátových přípojek ovšem nemohou být dosaženy současně ve stejnou chvíli. Pozor - rychlostí připojení je myšlena rychlost v místě, kde je služba předávána, tedy obvykle zakončení kabelu od antény či domovního rozvodu nebo optická přípojka - není tím myšlena propustnost domácího Wi-Fi routeru!

  Bezdrátové přípojky v pásmech 5-10 Ghz:


  Mini/300 Kč: rychlost 30 Mbps, běžně 18 Mbps, minimálně 9 Mbps
  Basic/400 Kč: rychlost 40 Mbps, běžně 24 Mbps, minimálně 12 Mbps
  Maxi/500 Kč: rychlost 50 Mbps, běžně 30 Mbps, minimálně 15 Mbps
  Extra/700 Kč: rychlost 70 Mbps, běžně 42 Mbps, minimálně 21 Mbps

  Poznámka: Tarif Mini v této kategorii není dostupný u individuálních bezdrátových přípojek, ale pouze v objektech, ve kterých jsou zřízeny domovní rozvody pro více uživatelů (bytů) s vlastními smlouvami.

  Brevnov.Net: Optické přípojky a bezdrátové přípojky v pásmech 17-80 Ghz:


  Mini/300 Kč: rychlost 50 Mbps, běžně 30 Mbps, minimálně 15 Mbps
  Basic/400 Kč: rychlost 90 Mbps, běžně 54 Mbps, minimálně 27 Mbps
  Maxi/500 Kč: rychlost 200 Mbps, běžně 120 Mbps, minimálně 60 Mbps
  Extra/700 Kč: rychlost 500 Mbps, běžně 300 Mbps, minimálně 150 Mbps

  Poznámka: U individuálních bezdrátových přípojek v této kategorii, tedy v objektech, kde nejsou zřízeny domovní rozvody pro více uživatelů (bytů) s vlastními smlouvami, může firma SPOJE.NET účtovat smluvní poplatek za pronájem okruhu, takže celková výsledná cena může být vyšší. Tarif Extra v některých lokalitách zatím nemusí být z technických důvodů dostupný. Většina historických tarifů bude automaticky převedena na technicky nejbližší možný ve stejné hodnotě. Pokud využíváte některý z tarifů, které zde nejsou uvedeny nebo některý z firemních tarifů, prosím kontaktujte naše oddělení péče o zákazníky. Stávající parametry Vašeho tarifu (případně návrh tarifu, na který můžete přejít) se dozvíte, pokud napíšete na e-mail helpdesk@spoje.net. Pokud máte pocit, že rychlost Vašeho připojení výrazným způsobem neodpovídá Vámi zvolenému tarifu, může jít o technickou závadu. V tomto případě nás také neváhejte kontaktovat.

  S pozdravem, Tým SPOJE.NET s.r.o.

  Změna tarifů

  Vážení klienti,

  s platností od 1.ledna 2021 chystáme změnu Všeobecných obchodních podmínek i změny v našich internetových tarifech v souvislosti s chystanými opatřeními regulátora (ČTÚ). Při této příležitosti dojde i k výraznému zjednodušení ceníku připojení k síti Internet, zejména pro domácnosti.

  S přáním klidných vánočních svátků a více štěstí v Novém roce 2021, Váš tým SPOJE.NET s.r.o.

  Omezený provoz

  Jsme pro Vás k dispozici každý pracovní den:

  • Telefonicky: 608 233 232
  • Emailem: helpdesk@spojenet.cz

  Pokud trváte na osobní návštěvě, domluvte si prosím termín předem.

  GDPR

  Prohlášení o ochraně osobních údajů naleznete zde.

  Praha  1  2  6  7  8 

  Břevnov - Střešovice 

  Strahov - Hradčany - Malá Strana - Staré Město - Ořechovka - Petřiny - Letná - Dejvice - Bubeneč - Bubny - Hanspaulka - Baba - Podbaba - Trója - Kobylisy - Klecánky - Husinec

  Seznam ulic »

  Arachne Labs
  CZFree.Net

  Neutral czFree eXchange