•  
 • Připojení k internetu
 • Webhosting
 • Server housing
 • Virtuální servery
 • Telefon
 • EZS a CCTV
 • IT Služby
 • O nás
 • Kontakt
 •  

 • Připojení k síti Brevnov.Net

  50

  MINI

  Tarif Mini / 50 Mbps
  běžná rychlost 30+ Mbps, minimálně 15 Mbps
  levné připojení vhodné pro jednotlivce
  nabízíme slevu pro důchodce

  měsíční paušál
  (včetně DPH)

  300

  90

  BASIC

  Tarif Basic / 90 Mbps
  běžná rychlost 54+ Mbps, minimálně 27 Mbps
  připojení dostačující pro dva uživatele
  zahrnuje základní internetovou televizi

  měsíční paušál
  (včetně DPH)

  400

  200

  MAXI

  Tarif Maxi / 200 Mbps
  běžná rychlost 120+ Mbps, minimálně 60 Mbps
  připojení doporučené pro celou rodinu
  zahrnuje základní internetovou televizi

  měsíční paušál
  (včetně DPH)

  500

  500

  EXTRA

  Tarif Extra / 500+ Mbps
  běžná rychlost 300+ Mbps, minimálně 120 Mbps
  připojení dostačující pro práci z domova
  na vyžádání veřejná IPv4 adresa v ceně
  nabízíme slevu pro studenty
  zahrnuje základní internetovou televizi

  měsíční paušál
  (včetně DPH)

  700

  Vysvětlení smyslu číselně uvedené rychlosti připojení v megabitech za sekundu (Mbp/s) a pojmů "běžná" a "minimální" rychlost se nachází v technické specifikaci ceníku pro rok 2021. K nahlédnutí je k dispozici vzor smlouvy o připojení, jehož součástí jsou naše všeobecné obchodní podmínky.

  Nabízené technologie

  Protože naše společnost nabízí připojení k internetu pomocí širokého spektra technologií, liší se v různých lokalitách i nabízená rychlost připojení v rámci jedné cenové hladiny. Do které skupiny spadá objekt, ve kterém bude připojení realizováno vám definitivně odpoví až naše zákaznické centrum.

    FTTH

  Připojení optickým vláknem až do bytu (anglicky Fiber to the home, FTTH). Jde o nejperspektivnější technologii připojení domácností k síti Internet. Rozvody jsou realizované optickými vlákny až do bytů či kanceláří. Ve většině objektů používáme technologii pasivní optické sítě (anligicky Passive optical network - PON), která používá k větvení pouze optické prvky nevyžadující odběr elektrické energie ve společných prostorách domu. Připojení ovšem vyžaduje speciální GPON převodník z optického vlákna na standardní LAN kabel, který zapůjčujeme po složení vratné kauce.

    FTTB

  Připojení optickým vláknem až do objektu (anglicky Fiber to the building, FTTB). Rozvody v domě jsou realizované metalickými kabely sítě ethernet o propustnosti minimálně 100 Mbps, častěji 1 Gbps. Vhodné např. pro domy, které mají již vybudované připravené metalické rozvody a chtějí je připojit k síti Internet. Předávacím rozhraním je LAN zásuvka či konektor RJ-45. Tato technologie ve většině případů vyžaduje odběr elektrické energie ve společných prostorách domu.

    Kvalitní bezdrát

  Mikrovlnné bezdrátové připojení v pásmech 17, 24, 60 nebo 80 Ghz. Vhodné pro samostatně připojené rodinné domy ve vilových čtvrtích nebo pro připojení rozvodů v obytných domech v těch lokalitách, kde dosud není k dispozici možnost přepojení na optické vláko. Předávacím rozhraním je LAN konektor či zásuvka RJ-45.

  Individuální bezdrátové přípojky v domech, kde není internet rozveden do všech bytů, mohou podléhat instalačnímu poplatku a měsíčnímu zpoplatnění pronájmu datového okruhu pro přístup do optické sítě Brevnov.Net.

   

  Změna tarifů

  Vážení klienti, s platností od 1.ledna 2021 došlo ke změně Všeobecných obchodních podmínek a změnám v našich internetových tarifech v souvislosti s opatřeními VO-S/1/08.2020-9 ze strany regulátora trhu (ČTÚ). Při této příležitosti vydáváme tzv. technickou specifikaci ceníku.

  Omezený provoz

  Jsme pro Vás k dispozici každý pracovní den:

  • Telefonicky: 608 233 232
  • Emailem: helpdesk@spojenet.cz

  Pokud trváte na osobní návštěvě, domluvte si prosím termín předem.

  GDPR

  Prohlášení o ochraně osobních údajů naleznete zde.

  Praha  1  2  6  7  8 

  Břevnov - Střešovice 

  Strahov - Hradčany - Malá Strana - Staré Město - Ořechovka - Petřiny - Letná - Dejvice - Bubeneč - Bubny - Hanspaulka - Baba - Podbaba - Trója - Kobylisy - Klecánky - Husinec

  Seznam ulic »

  Arachne Labs
  CZFree.Net

  Neutral czFree eXchange