•  
 • Připojení k internetu
 • Webhosting
 • Server housing
 • Virtuální servery
 • Telefon
 • EZS a CCTV
 • IT Služby
 • O nás
 • Kontakt
 •  
 • Na virtuálních serverech je předinstalovaný operační systém (typicky Debian GNU/Linux). Samozřejmostí jsou vlastní veřejné adresy IPv4 i IPv6, vlastní administrátorský přístup (root login) a možnost instalace požadované kombinace aplikací z distribučních balíčků. Po předchozí dohodě je možné zprovoznit i službu zálohování dat.

  Připravili jsme pro vás následující distribuce:

  altlinux archlinux centos cern debian fedora funtoo gentoo mandriva opensuse openwall redhat rhel scientific slackware sles suse ubuntu


  Virtuální servery

  1:8

  CPU TIME

  Tarif Mainframe 200
  512 MB RSS (Resident Set Size) RAM
  50 GB HDD (velikost filesystému)
  max. agregace CPU 1:8

  měsíční paušál (*)
  (bez DPH)

  200

  50

  GB HDD

  Tarif Mainframe 300
  512 MB RSS (Resident Set Size) RAM
  max. agregace CPU 1:4 / 50 GB HDD
  NEBO max. agregace CPU 1:8 / 100 GB HDD

  měsíční paušál (*)
  (bez DPH)

  300

  100

  GB HDD

  Tarif Mainframe 400
  512 MB RSS (Resident Set Size) / 100 GB HDD
  NEBO 1 GB RSS RAM / 50 GB HDD

  maximální agregace CPU pro obě varianty 1:4

  měsíční paušál (*)
  (bez DPH)

  400

  1

  GB RSS

  Tarif Mainframe 500
  1 GB RSS (Resident Set Size) / 100 GB HDD
  NEBO 2 GB RSS RAM / 50 GB HDD

  maximální agregace CPU pro obě varianty 1:4

  měsíční paušál
  (bez DPH)

  500

  ( * ) Minimální fakturované období u tarifu Mainframe 200 je 6 měsíců, u tarifů Mainframe 300 a Mainframe 400 jsou to 3 měsíce.

  V rámci tarifů MAINFRAME lze očekávat průměrnou dostupnost služby 99.5% - proto jsou tyto tarify vhodné spíše pro nenáročné a nekomerční aplikace.

  V rámci služby nabízíme zákazníkům zdarma registraci jedné domény 2.řádu. Služba zahrnuje instalaci operačního systému Debian GNU/Linux, ale nikoliv následnou administraci tohoto systému (instalaci aplikací, aktualizací, apod.).

  SZPI

  Státní zemědělská a potravinářská inspekce vede od 1. 10. 2022 seznam internetových stránek s nabídkou nebezpečných potravin nebo jejichž obsah závažným způsobem porušuje požadavky stanovené právními předpisy. SPOJE.NET jako poskytovatel služby přístupu k internetu na území České republiky zamezí přístupu ke stránkám uvedeným v seznamu.

  VOP

  S platností od 1. 7. 2022 dochází ke změně Všeobecných obchodních podmínek. Zveřejňujeme informace k využití změny poskytovatele podle § 34a zákona 127/2005 Sb. a dále dokumenty vzor smlouvy, vzor firemní smlouvy a vzor tzv. "Shrnutí smlouvy".

  GDPR

  Prohlášení o ochraně osobních údajů naleznete zde.

  Domény .cz .eu

  .com .net .org .info

  .biz .us .name

  V rámci všech námi poskytovaných webhostingových služeb nabízíme zdarma registraci jedné vlastní domény 2.řádu (např. vasedomena.cz, apod.)

  Další domény včetně registrace jiných národních domén je možné naším prostřednictvím zaregistrovat dle ceníku registrace domén ».

  Objednat hosting »

  Arachne Labs
  CZFree.Net

  Neutral czFree eXchange

  Na virtuálních serverech je předinstalovaný operační systém (typicky Debian GNU/Linux). Samozřejmostí jsou vlastní veřejné adresy IPv4 i IPv6, vlastní administrátorský přístup (root login) a možnost instalace požadované kombinace aplikací z distribučních balíčků. Po předchozí dohodě je možné zprovoznit i službu zálohování dat.

  Připravili jsme pro vás následující distribuce:

  altlinux archlinux centos cern debian fedora funtoo gentoo mandriva opensuse openwall redhat rhel scientific slackware sles suse ubuntu