•  
  • Připojení k internetu
  • Webhosting
  • Server housing
  • Virtuální servery
  • Telefon
  • EZS a CCTV
  • IT Služby
  • O nás
  • Kontakt
  •  
  • Internet v Praze 6

    Optická síť Břevnov

    Připojení optickým vláknem je momentálně k dispozici zejména v Břevnově. Ostatní lokality zatím připojujeme profesionálními bezdrátovými technologiemi.

    Internet Praha 1 - Praha 2 - Praha 6 - Praha 7 - Praha 8

    Břevnov - Střešovice - Strahov - Hradčany - Malá Strana - Staré Město - Vinohrady - Ořechovka - Petřiny - Letná - Dejvice - Bubeneč - Bubny - Holešovice - Hanspaulka - Podbaba - Trója - Kobylisy - Klecánky - Husinec

    Zjištění dostupnosti služeb SPOJE.NET v dané lokalitě

    Pokud ještě nemáte zřízenou přípojku SPOJE.NET, můžete si orientačně prověřit v následujícím mapce dostupnost služby nebo seznamu ulic, ve kterých je realizovatelné kabelové nebo bezdrátové připojení k veřejné telekomunikační síti SPOJE.NET. Pokud v seznamu nebo na podbarvené části mapy naleznete ulici nebo městskou část ve které chcete přípojku zřídit, tak je obvykle možné přímo přikročit k instalaci připojení. V opačném případě je zapotřebí zběžná bezplatná prohlídka objektu technikem. Ve většině případů je při prohlídce vyžadován přístup na střechu objektu.

    Poznámka: uvedená mapa a seznam je pouze orientační. Připojení je zpravidla možné po obhlídce objektu i v oblastech, které nejsou přímo uvedeny na seznamu nebo podbarveny v mapě, síť se postupně dále rozšiřuje. Závaznou informaci o možnosti připojení vám sdělí pracovnící naší technické podpory nebo následně technik, který u vás bude provádět obhlídku, proto nás prosím neváhejte kontaktovat.

    Přibližná mapa pokrytí s orientačním seznamem ulic


    Mapa pokrytí zachycuje dostupnost služby při zájmu o domácí připojení se základní instalační sadou s důrazem na nízké zřizovací náklady. Dostupnost profesionální služby při použití vyhrazeného spoje (ve volných či licencovaných pásmech) je větší než vyobrazená oblast, v případě zájmu nás kontaktuje.


    SZPI

    Státní zemědělská a potravinářská inspekce vede od 1. 10. 2022 seznam internetových stránek s nabídkou nebezpečných potravin nebo jejichž obsah závažným způsobem porušuje požadavky stanovené právními předpisy. SPOJE.NET jako poskytovatel služby přístupu k internetu na území České republiky zamezí přístupu ke stránkám uvedeným v seznamu.

    VOP

    S platností od 1. 7. 2022 dochází ke změně Všeobecných obchodních podmínek. Zveřejňujeme informace k využití změny poskytovatele podle § 34a zákona 127/2005 Sb. a dále dokumenty vzor smlouvy, vzor firemní smlouvy a vzor tzv. "Shrnutí smlouvy".

    GDPR

    Prohlášení o ochraně osobních údajů naleznete zde.

    Praha  1  2  6  7  8 

    Břevnov - Střešovice 

    Strahov - Hradčany - Malá Strana - Staré Město - Ořechovka - Petřiny - Letná - Dejvice - Bubeneč - Bubny - Hanspaulka - Baba - Podbaba - Trója - Kobylisy - Klecánky - Husinec

    Seznam ulic »

    Arachne Labs
    CZFree.Net

    Neutral czFree eXchange